Wydarzenia

21.05.2024
Bez kategorii Konferencje Ważne informacje Wszystkie

II Kujawsko-Pomorskie Spotkanie Onkologiczne

Zapraszamy na drugą edycję Kujawsko-Pomorskiego Spotkania Onkologicznego, które odbędzie się 8 czerwca 2024r. w Centrum Konferencyjnym PARiS. Jego tematem przewodnim będą „Postępy w diagnostyce i leczeniu nowotworów kobiecych”. Podczas konferencji zostanie poruszonych wiele istotnych zagadnień . . .
16.05.2024
Uroczystości Ważne informacje Wszystkie

30 lat Centrum Onkologii w Bydgoszczy

W miniony wtorek 14 maja bydgoskie Centrum Onkologii świętowało swoje urodziny. Uroczysta gala jubileuszowa ściągnęła do Bydgoszczy wielu znamienitych gości. Wśród zaproszonych osób nie zabrakło przedstawicieli najwyższych urzędów państwowych, instytucji, władz uczelni, dyrektorów szpitali, reprezentantów . . .
16.05.2024
Konferencje Ważne informacje Wszystkie

II Warsztaty Techniki Robotycznej w Torakochirurgii

W dniach 24-25 czerwca 2024r. w Centrum Onkologii w Bydgoszczy odbędą się II Warsztaty Techniki Robotycznej w Torakochirurgii z udziałem gości zagranicznych Jeana Marca Baste z Francji i Laura Romero Vielvy z Hiszpanii. W programie . . .
10.05.2024
Bez kategorii Uroczystości Ważne informacje Wszystkie

12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

W tym szczególnym dniu wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym składamy wyrazy podziękowania i uznania za ofiarną i trudną pracę oraz zaangażowanie na rzecz zdrowia pacjentów. Życzymy wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy, dużo zdrowia i . . .
Strona 1 z 24

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe