Wydarzenia

07.12.2023
Konferencje Uroczystości Ważne informacje Wszystkie

Bydgoszcz stolicą radiochirurgii stereotaktycznej

Dziś w sali wykładowej Innowacyjnego Forum Medycznego odbyło się I Spotkanie Sekcji Radiochirurgii Stereotaktycznej Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej. Jego tematem przewodnim było interdyscyplinarne leczenie dużych przerzutów do mózgu. Organizatorem spotkania był prof. Maciej Harat, Koordynator . . .
16.11.2023
Ważne informacje Wszystkie

Wysoka jakość potwierdzona

Centrum Onkologii w Bydgoszczy ponownie potwierdziło swoją wysoką jakość świadczonych usług. W dniach 17-19 października br. Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przeprowadziło przegląd akredytacyjny. W wyniku jego pozytywnego przebiegu Centrum Onkologii została przyznana akredytacja. . . .
13.11.2023
Konferencje Ważne informacje Wszystkie

I Spotkanie Sekcji Radiochirurgii Stereotaktycznej Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej

W dniu 7 grudnia 2023r. serdecznie zapraszamy na I Spotkanie Sekcji Radiochirurgii Stereotaktycznej Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej, które odbędzie się w sali wykładowej Innowacyjnego Forum Medycznego Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Tematem przewodnim będzie interdyscyplinarne leczenie . . .
06.11.2023
Ważne informacje Wszystkie

Pobiegli dla jaj

W niedzielę, 5 listopada w bydgoskim Myślęcinku setki osób wzięły udział w biegu na dystansie 5 km oraz marszobiegu na 2,5 km promującym profilaktykę i leczenie męskich nowotworów. Wydarzenie było częścią akcji profilaktycznej mającej na . . .
Strona 1 z 20

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe