11 kwietnia 2025

Zaproszenie na Dzień Skupienia

Zbliżający się czas Świąt Wielkanocnych to moment, który skłania do zatrzymania się, spojrzenia w głąb siebie i odnowienia nadziei. W tym duchu serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia, który odbędzie się w sobotę, 12 kwietnia 2025 roku w Kaplicy pw. św. Michała Archanioła Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

To szczególna okazja, by – niezależnie od codziennych obowiązków – odnaleźć chwilę ciszy, pogłębić refleksję i przygotować się wewnętrznie na przeżycie nadchodzących Świąt.

Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie tematowi Rodziny – jej roli, sile więzi, a także wyzwaniom, z którymi mierzy się każdy z nas. Przewodnikiem w tej wspólnej refleksji będzie ks. kanonik Andrzej Bemowski - proboszcz parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku, który na co dzień towarzyszy ludziom w ich poszukiwaniach i zmaganiach.

Program Dnia Skupienia:

10:00 – Rozważanie: Słowo o Rodzinie – przestrzeń bliskości i wzrastania.

10:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

11:00 – Msza Święta z kazaniem oraz błogosławieństwo Wspomożycielki Wiernych.

Czym jest Dzień Skupienia?

Dzień Skupienia to nie tylko czas modlitwy i pogłębiania relacji z Bogiem – to także przestrzeń wewnętrznego zatrzymania. To możliwość, by na chwilę oderwać się od pośpiechu, wsłuchać się w siebie i odnaleźć pokój, którego może nam brakować.

Zapraszają: Ks. Kapelan Ireneusz Śliwiński wraz z Zespołem Wsparcia Duchowego.

Niech będzie to czas prosty, ale ważny – który pozwoli przygotować nasze serca na doświadczenie światła i nadziei, jakie niosą ze sobą Święta Wielkanocne.

    „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.” (J 11,25)

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe