23 czerwca 2023

Najbardziej przyjazny ośrodek onkologiczny w Polsce

21 czerwca 2023r. Onkofundacja Alivia przedstawiła wyniki konkursu na szpital onkologiczny dziesięciolecia w województwie kujawsko-pomorskim. Ten zaszczytny tytuł trafił do bydgoskiego Centrum Onkologii. Wyróżnienie tym bardziej cenne, ponieważ o jego wyniku zadecydowali pacjenci i ich bliscy.

Onkofundacja Alivia prowadzi ogólnodostępny portal Onkomapa.pl., za którego pośrednictwem można było oddać swój głos. Onkomapa to miejsce, gdzie zarówno pacjenci jak i ich bliscy mogą wyrazić swoją opinię na temat danej placówki lub lekarza oraz zapoznać się z ocenami innych osób. Celem konkursu było wyróżnienie ośrodków onkologicznych oraz lekarzy, którzy dbają o wysoki poziom satysfakcji pacjentów.

Na portalu można przeczytać wiele pozytywnych opinii na temat Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Pacjenci chwalą między innymi bardzo dobrą opiekę i organizację leczenia. – Profesjonalizm, empatia, dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie. Dziękuję za opiekę, leczenie i przywrócenie wiary, że życie jest piękne i warto żyć nawet z nowotworem, bo można go pokonać z pomocą profesjonalistów z Centrum Onkologii w Bydgoszczy – pisze jeden z pacjentów.

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe