Od 1 stycznia 2026 roku w Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy uruchomiony został program zabiegów diagnostyczno-leczniczych wykonywanych w krótkim znieczuleniu dożylnym.
Program ten ma na celu zapewnienie Pacjentkom bezpiecznej, komfortowej i nowoczesnej diagnostyki oraz leczenia, realizowanych w warunkach szpitalnych przez doświadczony zespół specjalistów.
Zakres wykonywanych zabiegów obejmuje m.in.:
- wyłyżeczkowanie kanału szyjki macicy i jamy macicy,
- histeroskopię,
- zabiegi diagnostyczno-lecznicze w obrębie szyjki macicy (np. biopsja, konizacja),
- zabiegi diagnostyczno-lecznicze w obrębie sromu.
Kwalifikacja Pacjentek oraz ustalanie terminu zabiegu odbywa się w Poradni Ginekologii Onkologicznej – gabinet 137, w Poliklinice Centrum Onkologii.
Pacjentki zgłaszające się po raz pierwszy przyjmowane są na konsultację bez limitu w następujących dniach i godzinach:
- wtorek: 8:00–13:00,
- czwartek: 8:00–13:00,
- piątek: 8:00–13:00.
Kwalifikacje do zabiegów rozpoczęły się od 1 stycznia 2026 r.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację:
- telefonicznie: (52) 374 31 10(w godzinach 7:00–17:00)
- osobiście: w Recepcji Polikliniki Centrum Onkologii
Zachęcamy do skorzystania z nowego programu. Naszym celem jest zapewnienie Pacjentkom wysokiego standardu opieki, poczucia bezpieczeństwa oraz indywidualnego podejścia na każdym etapie diagnostyki i leczenia.