19 grudnia 2023

Spotkanie wigilijne już za nami!

Dzisiaj, po czteroletniej przerwie odbyło się spotkanie wigilijne. Podczas niego nasi pracownicy oraz zaproszeni goście połamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Nie zabrakło wielu ciepłych słów skierowanych do pracowników Centrum Onkologii. Dyrektor prof. Janusz Kowalewski podziękował wszystkim za współpracę i poświęcenie w imię zdrowia i życia pacjentów. Wręczył także nagrody dla osób, które w tym roku uzyskały tytuł naukowy doktora habilitowanego i doktora nauk medycznych.

Wśród obecnych gości nie zabrakło przedstawicieli najwyższych władz województwa. Prezydenta Miasta Bydgoszczy reprezentował wiceprzewodniczący Rady Miasta Lech Zagłoba – Zygler, który podczas swojego przemówienia powiedział, że Bydgoszcz słynie z tego, że ma najlepszy ośrodek leczenia nowotworów. Natomiast Wicemarszałek Województwa Zbigniew Ostrowski przekazał dobre wiadomości płynące z Torunia – konkurs na stanowisko dyrektora wygrał obecny dyrektor szpitala.

Jak poinformował prof. Janusz Kowalewski w przyszłym roku czekają nas nowe inwestycje min. termomodernizacja oraz zakup trzeciego robota da Vinci.Podczas spotkania dobrą organizację zarządu szpitala chwalił Józef Ramlau Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski a życzenia w imieniu naszej Rady Społecznej i Przewodniczącej Okręgowej Izby Pielęgniarek przekazała Elżbieta Lorenc.

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe