Hotel Pozyton

Hotel Pozyton – wejście główne

Hotel POZYTON znajdujący się w pobliżu Centrum Onkologii, powstał z myślą o Pacjentach i dla Pacjentów oraz ich rodzin. Dysponuje 29 pokojami jednoosobowymi oraz 27 pokojami dwuosobowymi. Część pokoi przystosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 12:00 dnia następnego. Recepcja hotelowa czynna jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Na poziomie -1 Hotelu, znajduje się Restauracja, otwarta w godz. 7:30-22:00. W Restauracji znajdują się dwie sale: restauracyjna i barowa. W godzinach rannych serwowane są śniadania, a popołudniu można skorzystać z oferty à la carte, czy też zorganizować kameralną imprezę okolicznościową, czy też spotkanie firmowe.

Dla Gości hotelowych udostępniony jest parking strzeżony, a dodatkowo w trosce o komfort pobytu, w Hotelu i jego otoczeniu, zainstalowano system monitoringu, który dyskretnie czuwa nad bezpieczeństwem.

Zgodnie z zapisami Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej, finansowanych ze środków publicznych, gdy ogólny stan Pacjenta podczas procesu leczenia nie wymaga, decyzją lekarza prowadzącego, całodobowej opieki medycznej, szpital może na wniosek Pacjenta zakwaterować go w hotelu. Pacjenci Centrum Onkologii posiadający skierowanie od lekarza prowadzącego, na czas leczenia mają zapewniony nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w Hotelu POZYTON (na dziś są to: Zakład Radioterapii oraz Zakład Brachyterapii) refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dodatkowo Pacjenci Zakładu Medycyny Nuklearnej spoza Województwa Kujawsko-Pomorskiego, mają zapewniony nocleg w Hotelu POZYTON na dobę, przed wykonywanym, określonym badaniem refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Ponadto Centrum Onkologii współpracuje z innymi Hotelami w Bydgoszczy i we Włocławku, w których świadczone są usługi noclegowe dla  Pacjentów. W Hotelach tych, dbamy o jak najwyższy standard świadczonych usług, zapewniając Pacjentom nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją oraz transport, na czas wykonywania procedury medycznej z Hotelu do Centrum Onkologii refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe