17 kwietnia 2023

Zapraszamy na interdyscyplinarną konferencję oraz warsztaty z chirurgii rekonstrukcyjnej piersi

W najbliższy piątek oraz sobotę w Centrum Onkologii odbędą się warsztaty z chirurgii onkologicznej połączone z konferencją naukową. To niezwykle ważne wydarzenie dla środowiska lekarzy specjalizujących się w leczeniu nowotworów piersi. Tematem przewodnim spotkania będą obustronna rekonstrukcja wyniosłości piersi oraz kontrowersje w leczeniu. Wydarzenie honorowym patronatem objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Oficjalne otwarcie przez prof. Janusza Kowalewskiego zaplanowano na godzinę 8.30 w sali wykładowej Innowacyjnego Forum Medycznego Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Po zakończeniu części praktycznej uczestnicy warsztatów wezmą udział w interdyscyplinarnej konferencji naukowej.

Na piątek i sobotę zaplanowano łącznie 8 pokazowych zabiegów operacyjnych z transmisją online do sali wykładowej Innowacyjnego Forum Medycznego w ramach warsztatów z chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Dzięki czemu każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję na własne oczy zobaczyć przebieg operacji. Taka forma przekazu stanowi doskonałą okazję do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń podczas konferencji naukowej.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjno-Naukowego jest dr hab. n. med. Tomasz Nowikiewicz (prof. UMK) Koordynator Oddziału Klinicznego Chorób Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej

Kontakt

Call Center (52) 374 31 10

    Masz pytania? Skorzystaj z formularza

    *Obowiązkowe